Přeskočit na obsah
Domů » Jak naladit Radiožurnál Sport

Jak naladit Radiožurnál Sport

S největší pravděpodobností každý milovník sportu ocení relativně novou rozhlasovou stanici Radiožurnál Sport. Rozhlasová stanice Radiožurnál Sport se zaměřuje převážně na sportovní přenosy, profesionální i amatérské sportovce, rozhovory, reportáže a zpravodajské relace.

Chybět ovšem nebude také hudba, která vám celé přenosy ze sportovního světa zpříjemní. Vznik této stanice byl oznámen poté, co jej Rada Českého rozhlasu koncem dubna odsouhlasila. Vy se tak můžete těšit nejenom na hokejová, ale také fotbalová utkání. Pochopitelně se stanice bude zaměřovat také na jiná sportovní utkání.

Jak naladit Radiožurnál Sport?

V předchozím odstavci jsme vás seznámili s nově začínající sportovní rozhlasovou stanici. Pokud tedy patříte mezi sportovní fanoušky, pak vás nejspíš bude zajímat, jak lze tuto sportovní rozhlasovou stanici naladit. Není se čeho obávat, nejedná se o nijak složitý proces. Digitální síť Českého rozhlasu pokrývá téměř 100 % obyvatel. Rozhodně se tak máte na co těšit. Rozhlasová stanice Radiožurnál Sport tak bude k zastižení na internetových stránkách www.radiozurnalsport.cz, a to v aplikaci Můj rozhlas.

Rozhlasovou stanici Radiožurnál Sport ovšem naladíte také v digitální rozhlasové síti DAB+, o které jsme vám ve zkratce sdělili pár informací rovněž v předchozím odstavci. Právě u digitální rozhlasové síti DAB+ se můžete těšit na 95 % pokrytí obyvatel. Je důležité se seznámit s faktem, že na běžném radiopřijímači Radiožurnál Sport nenaladíte. Vlastnit musíte buď to klasické rádio nebo autorádio, které ale podporuje DAB+. Zda rádio, jež chcete pořizovat podporuje DAB+ zjistíte během pár vteřin. Stačí se podívat na parametry a vybírat ta rádia, která mají DAB+ ověřeno.

Kdy bude stanice vysílat?

Program sportovní stanice se pochopitelně bude odvíjet od sportovních události. Těšit se ale můžete denně od 6 hodiny rána do půlnoci. Zbylý čas bude stanici využívat hlavní rozhlasová stanice Radiožurnál. Bude-li probíhat velká sportovní utkání a události, můžete se na vysílání těšit i po půlnoci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *